W naszym przedszkolu pojawił się niecodzienny gość specjalny można powiedzieć wprost z telewizyjnego wybiegu – odwiedziła nas uczestniczka 6 edycji programu Top Model pani Ewa Niespodziana. Galeria!!!

Przyszła modelka opowiedziała nam o swoim życiu, zainteresowaniach o tym, że jako dziecko marzyła, by zostać modelką lub aktorką. Uwielbiała przebierać się, w za duże, ciuchy oraz odgrywać przeróżnie role. Teraz jej marzenia, powoli się spełniają. Wierzy, że udział w programie pozwoli związać jej życie z modelingiem. Pani Ewa dała się poznać nam, jako osoba, której jest wszędzie pełno i która jest wulkanem energii. Nasze dziewczynki były zachwycone, kiedy w takt muzyki mogły przejść po wybiegu za modelką i pięknie pozować jak ona. Oczywiście nie zabrakło wspólnego zdjęcia i słodkiego poczęstunku od gościa dla naszych przedszkolaków. Bardzo dziękujemy za spotkanie i życzymy dalszych sukcesów!!! :)