6 grudnia naszą szkołę odwiedził Mikołaj w towarzystwie Śnieżynek. Galeria!!!

Pojawił się w każdej klasie, by wręczyć słodkie upominki i przynieść wszystkim radość.

7 grudnia w przedszkolu ponownie gościł Mikołaj który jak się okazało  zapomniał o dodatkowych prezentach i upominkach, które miał przekazać dzieciom. Z pomocą Mikołajowi przyszły Śnieżynki oraz goście pani dyrektor Hanna Smyrek, pan wicedyrektor Piotr Czarnasiak oraz pani sekretarz Gminy Trzcinica Renata Ciemny. Przedszkolaki otrzymały paczki ze słodkościami ale największa radością okazały się nowe zabawki do przedszkola. Bardzo dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do uśmiechu naszych milusińskich!!!!:):):):):) Galeria!!!

Przedszkolaki w Kępnie na spotkaniu ze Świętym Mikołajem.
Oczywiście w pierwszej kolejności uczestniczyliśmy w pięknym przedstawieniu musicalowym:) przedstawionym dla nas przez aktorów Teatru z Łodzi. Dzieci mogły zobaczyć wspaniałą grę aktorska ale także wykorzystanie muzyki połączonej z efektami świetlnymi. Na koniec przybył ten najważniejszy w tym dniu na kogo wszyscy czekali.....Zaśpiewaliśmy wspólnie kolędę, zrobiliśmy zdjęcie a Mikołaj obdarował nas świetlnym upominkiem:):):):) Będzie co wspominać:):):):):)
Oczywiście musimy Wam powiedzieć że jadąc do Kępna w poszukiwaniu Mikołaja zostawiliśmy na miejscu w naszym przedszkolu dzielnych przedszkolaków, które miały czekać na niego. No i jak zwykle Mikołaj nie zwiódł zjawił się także w Laskach :):):) Dziękujemy za prezenty:)

 

Jako dzieci co roku czekamy na prezenty ale kochamy również co roku stawać się Świętym Mikołajem i chcemy podarować prezenty innym. Co roku obdarowujemy dzieci ze Szpitala w Kępnie w tym roku były to artykuły papiernicze, plastyczne. Bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie:):):):):):):):):):):):):):) Ogromna Buzia od dzieciaków:)


W zgiełku świątecznym odwiedziła nas w przedszkolu Pani Wiesława Czaja, która jest panią listonosz. Opowiedziała dzieciom o swojej pracy, najważniejszym pytaniem było czy listy dotrą do Świętego Mikołaja ponieważ nasi milusińscy pisali rysowali i wysyłali zamówienia. Dziękujemy za wizytę:)

Najmłodsi uczniowie z klas I-III wybrali się w ten szczególny dzień do Kępna, aby obejrzeć wspaniały spektakl w wykonaniu łódzkich aktorów pt. "Kosmiczna wyprawa".


Widowisko zakończyło się spotkaniem z Mikołajem, który miał dla każdego drobną niespodziankę.