Dnia 22 marca 2017r. w naszej szkole odbył się III Międzygminny Konkurs Grafiki Komputerowej klas IIISP. Galeria!!!

Konkurs ten przebiegał w trzech etapach. Pierwszy etap polegał na wykonaniu w szkołach macierzystych w programie Paint prac plastycznych pt. "Zwiastuny wiosny" techniką komputerową i przesłaniu ich do organizatora. Drugi etap - komisja konkursowa dokonała wyboru prac spełniających wymagania regulaminowe. Trzeci etap - wytypowani uczniowie wykonywali ponownie takie same prace podczas trwania konkursu w pracowni komputerowej organizatora.
w zmaganiach brało udział 16 uczniów z czterech szkół: Szkoła Podstawowa w Rychtalu, Wielkim Buczku, Trzcinicy i Laskach.
Komisja w składzie: Danuta Wieczorek - nauczyciel informatyki, Katarzyna Pogoda - przedstawiciel Rady Rodziców, Dominika Stężały - przedstawiciel Urzędu Gminy z Trzcinicy, Wiesława Trzęsicka - nauczyciel edukacja wczesnoszkolna wytypowała najciekawsze prace.
Oto wyniki: I miejsce Arkadiusz Mikołajczyk - SP Laski, II miejsce Magdalena Harwas - SP Wielki Buczek, III miejsce Jan Bonczol - SP Laski.
Fundatorem nagród był Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik.
Gratulujemy laureatom i wszystkim uczestnikom:)
Wiecęj na stronie: www.trzcinica.com.pl